Firmalar, Mekanlar     Harita     Hava Durumu    
Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > köpek, hayvan, veterinerler > Petarkadaş Hakkında
Petarkadaş

İletişim Bilgileri

Telefon : (242) 03122135771
Adres : Emek Mah. 06510 /Ankara
Çankaya/ Antalya

Web Sitesi

http://www.petarkadas.com

Hakkında

Petarkadas.com, insanların ve tüm petlerin (köpek, kedi, kuş, kemirgen...) eğlenceli vakit geçirebilecekleri, bir yandan da bilgilenip, sosyalleşebilecekleri bir topluluk web sitesidir. Kurulduğundan kısa bir zaman dilimi sonunda Türkiye'nin en büyük pet topluluğu olmuştur.

Petarkadaş, üye olan her pet için tamamen ücretsiz bir web sayfası, sınırsız bir fotoğraf albümü, video albümü, mesajlaşma, eş bulma servisleri verdi. Eklenen her köpek, kedi, kuş vs. pet için muntazam biçimde toplanan bilgiler sayesinde Türkiye'nin faklı bölgelerindeki pet sahipleri petlerine arkadaş ve eş bulma imkanına sahip oldular.

Bu denli ayrıntılı bir pet arkadaş ve eş arama özelliği şu anda sadece ülkemizdeki pet sahipleri için mümkündür ve tamamen ücretsizdir.
Rakamlarla Petarkadaş
Petarkadaş, tüm içeriğini üyelerinin oluşturduğu bir web 2.0 sitesidir. Üyelerinin bağlılığı son derecek yüksek bir sosyal ağdır.

55.000'e yakın üyesinin oluşturduğu milyonlarca forum mesajı, yüzbinlerce fotoğraf, binlerce grup içermektedir. Aşağıda Petarkadaş'ın istatistikleriyle ilgili birkaç rakam bulabilirsiniz:
  • Üyelerin paylaştığı 300.000'den fazla evcil hayvan fotoğrafı
  • 5.000'den fazla aktif grup ve 500.000'e yakın grup forumu
  • 2.500.000'dan fazla genel forum mesajı
Petarkadaş Buluşmaları
Her hafta Türkiye'nin farklı bölgelerinde yüzlerce Petarkadaş üyesi buluşmalar düzenliyorlar. Petarkadaş'ın sadece forum alt yapısını kullanarak insanların birbiriyle iletişimi konusunda yardımcı olduğu etkinlikler gönüllü olarak üyelerin kendileri tarafından düzenleniyor.

Türkiye'nin dört bir yanındaki buluşmalardan sadece birkaç fotoğraf: İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Samsun, Antakya, Kocaeli, Konya, Eskişehir, Manisa...


Petarkadaş Davetiyeleri
Petarkadaş üyelikleri davetiye numarası aracılığıyla olur. Bunun nedeni daha çok canlı hayvan ticareti yapmak amaçlı üyeleri sitenin dışına tutma. Petarkadaş davetiyesi bulmak için en iyi yöntem Petarkadaş buluşmalarına katılmak veya tanıdığınız diğer pet sahiplerinden istemektir.

Geçtiğimiz günlerde Turkcel Mobil Ödeme A.Ş.'yle yapılan anlaşmayla birlikte Petarkadaş davetiyelerini cep telefonunuzla satın alma imkanı da getirilmiştir. Bölgesinde Petarkadaş buluşmaları düzenlenmeyen veya buluşmalara katılma fırsatı bulamayanlar kimliklerini cep telefonuyla doğrulayarak 5 TL karşılığında davetiyeyi satın alabiliyorlar.Petarkadaş davetiyelerini yine eskisi buluşmalara katılarak veya siteye üye olan tanıdıklarınızdan ücretsiz temin edebilirsiniz. Ücretli davetiye bu imkanı bulamayanlar için getirilmiştir. Cep telefonuyla satışın tercih edilmesi kötü niyetli, ticaret amaçlı Petarkadaş davetiyesi satın alanların cep telefonları sayesinde kimliklerinin tespit edilebilmesidir.
Logo

Kategorileri, Faliyet Alanları

veterinerler

petshoplar

köpek

hayvan

pet

kedi

evcil

hayvanlar

Benzerler

Poınter Drahthaar Kurzhaar Set...

Teknik Tarim Bıo Vegetal

Fo Re Fil

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanız işinize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 antalyadaki.com,  5.0.101